Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Mastermont - stavebná spoločnosťhttps://www.mastermont.skmonolitické stavby Žilina, rodinné domy, ploty, tesárske konštrukcie, DOKA, PERI
TURNAJ JANKA ZACHARU 2019

Engerau Aréna v spolupráci s Box Clubom Ružinov 821 Vám predstavujú unikátny turnaj v Bratislave. V rámci podujatia Deň bojových športov v Engerau Aréne sa môžete tešiť na špičkové zápasy v boxe. Predstavia sa nám skúsení boxeri, ktorí sú motivovaný zaujímavým ocenením. Turnaj má pyramídový systém a tak od kola ku kolu môžete čakať čím ďalej, tým bojovnejšie zápasy. Celkovo máme pred sebou šesť kôl. V jednotlivých kolách sa Vám predstavia špičkoví boxeri z viacerých krajín. Zo Slovenska zvučné mená ako Erik Tlkanec, Filip Barák, Kristián Nguyen a Egon Rácz. Z Českej republiky Ondřej Schilder, Vladimír Lengál, Pavel Ján a nebudú chýbať ani kvalitný reprezentanti z Poľska a Aleksandre Gogoladze z Gruzínska.

 

„ I v boxe súper v súperovi vidí človeka, preto keď hovoríme o boxe ako športe, kde rýchlosť by mala predchádzať silu - rýchle úhyby by mali uniknúť úderom. Práca na nohách by mala tejto rýchlosti pomôcť únikom.
Keď hovoríme, že box je „šerm päsťami“ tak využívajme rýchlosť rúk, prácu telom aby to nebola len vidina poslať na „zem“ čím myslím, že na športe „box“ je niečo športové. Súper na zemi po údere myslím nie každého nadchne.“

Ján Zachara

Napísali o nás

Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!

ToP Janka Zacharu: Na víťazných boxerov čaká zlatý prsteň, dočkáme sa aj pyramídy v K1

» Čítaj viac «

 

Bratislavská Liga boxu 2019

dáva šancu boxerom všetkých vekových a váhových kategórií, kde v jednotlivých zápasoch môžu naberať cenné skúsenosti s domácimi ako aj zahraničnými súpermi. Každý nádejný boxer má šancu predviesť čo sa v ňom skrýva. Organizátori budú pozorne sledovať skryté talenty. Šikovnejších boxerov v prípade záujmu vyberať do budúceho Turnaja Janka Zacharu ako aj do stretnutí v zahraničí.

» Finále Bratislavskej Ligy Boxu, Holíč 7. decembra 2019

Bratislavská Liga K1 2019

je určená pre všetkých zápasníkov bez rozdielu veku a váhy, kde má každý z borcov šancu naberať dôležité skúsenosti. Každý môže ukázať, čo v ňom je.

Od ďalšieho kola pôjde aj táto liga turnajovou formou - vyhráš postupuješ / prehráš končíš. Na záver turnaja budú prvé tri miesta ocenené pohárom a finančnou odmenou. Liga je určená pre začínajúcich borcov (do 10 zápasov v plne kontaktnom bojovom športe). V prvom kole sa budú dvojice rozdeľovať tak, aby počtom zápasov a vekom čo najviac sedeli k sebe.

Je potrebné uviesť meno zápasníka, váhu a počet zápasov (Thaibox, K1, Lowkick, Box)

Turnaj bude prebiehať v nasledujúcich váhových kategóriách:

Ženy - 56 kg, 63,5 kg
Muži - 67 kg, 71 kg, 76 kg, 81 kg, 91 kg

Napísali o nás

Tomáš Drábik vs Andrej Morávek