Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

04. Marec 2020

Extraboxing 2020

29. február 2020; 2. kolo Bratislava

Projekt viacerých klubov Extraboxing sa v sobotu 29. Februára 2020 rozbehol v plnom prúde a začal spĺňať svoj účel, ktorým bolo dať klubom a boxerom možnosť rastu s dostatočným množstvom zápasov počas celého roka.

2. kolo súťaže Extraboxing 2020 sa uskutočnilo v Bratislave pod vedením troch klubov
známeho miestneho Box Clubu Ružinov 821
novootvoreného klubu Gobola Gym GG
a UFC Nitra.
Organizátori tohto kola privítali 14 klubov, z ktorých sa vytvorilo 24 zápasových dvojíc. Najviac zápasov sme videli v kategórii žiakov, no na svoje si prišli aj priaznivci ženského boxu. Diváci mohli vidieť viacero kvalitných zápasov, v ktorých sa nám predstavili skúsení boxeri, aj veľké množstvo začiatočníkov. Spomedzi 24 stretnutí bolo niekoľko ukončených pred limitom. V Elitnej mužskej kategórii padali naozaj tvrdé údery a diváci mohli vidieť niekoľko zvratov. V Elitnej ženskej kategórii diváci videli úspešnú slovenskú reprezentantku Nicole Ďuríkovú, ktorá priniesla viac krát najcennejší kov z veľkých medzinárodných turnajov. Podujatie oživilo viacero osobností najvýznamnejšími z nich boli olympijský víťaz Janko Zachara; bývalý reprezentačný tréner Dušan Bučko, ktorý viedol našu boxerskú reprezentáciu na OH v Atlante; dlhoročne významná osobnosť boxu Ivan Zelenák, ktorý ako funkcionár dokázal slovenský box dlhé roky držať na naozaj vysokej úrovni.
Svojou účasťou podujatie podporili aj významní slovenskí boxeri ako Erik Tlkanec - 6 násobný majster SR, Jozef Ferenci - 8 násobný majster ČSSR a úspešný reprezentant ČSSR Martin Straszer
Podujatie podporili zástupcovia mestskej časti Ružinov, starosta Martin Chren a vicestarosta Michal Gašaj zodpovedný za kultúru a šport. Starosta Vrakune Martin Kuruc a viceprimátor Bratislavy Juraj Káčer zodpovedný za rozvoj športu v hlavnom meste.
 
Všetkým patrí veľké poďakovanie, tak ako aj našim priaznivcom a divákom.
Ďakujeme.
 

11. Február 2020

2. kolo súťaže Extraboxing 2020

sa bude konať v sobotu 29. februára 2020 v športovom centre Gobola Gym G.G. v Bratislave.
Prihlášky do súťaže si môžete stiahnuť na našich stránkach.
» PRIHLÁŠKY «

10. Február 2020

Extraboxing 2020

8. február 2020; 1. kolo Dubnica nad Váhom

1. kolo ligovej súťaže Extraboxing 2020 je úspešne za nami. Nová ligová súťaž odštartovala síce v bojových podmienkach, ale do dubnickej boxerskej haly sa po 5 rokoch od vyhodenia vrátil náš olympijský víťaz Ján Zachara spolu s trénerom Dušanom Bučkom, ktorý viedol poslednú slovenskú olympijskú výpravu boxerov v roku 1996 . Po tom čo dubnická boxerská hala 5 rokov chátrala, o čom sa všetci účastníci presvedčili na vlastné oči, konečne ožila účasťou boxerov od najnižšieho veku až po tých najstarších.

Nový Box team Dubnica sa dal okamžite do organizovania boxerského podujatia, čo svedčí o oživení boxu a o návrate boxerov do tejto haly. Napriek rýchlemu rozhodnutiu (dňa 3. februára 2020) o konaní 1. kola ligovej súťaže Extraboxing 2020 v meste Dubnica nad Váhom, bol prejavený veľký záujem o účasť zo strany klubov. Nahlásilo sa ich celkom 9 s celkovým počtom boxerov 28.

Ďakujeme všetkým klubom a boxerom za ich účasť na tomto podujatí a taktiež výbornému publiku za ich podporu boxu v dubnickej hale a zároveň celkovú podporu slovenského boxu.

Fotogaléria »

3. Február 2020

1. kolo súťaže Extraboxing 2020

sa bude konať už túto sobotu 8. februára 2020 v športovej hale v Dubnici nad Váhom.
Prihlášky do súťaže si môžete stiahnuť na našich stránkach.
» PRIHLÁŠKY «