Ďalšie kolo Turnaja Janka Zacharu už 20. apríla 2019

Môžete sa tešiť na nasledujúce zápasy, v tomto kole už aj medzinárodné ženské zápasy v dvoch váhových kategóriách:

Predzápas:

60 kg, Filip Barák (SVK) vs. Manuel Šomorjai (SVK)

Zápasy:

  • 64 kg, Tímea Horog (HUN) vs. Alena Navrátilová (CZE)
  • 75 kg, Aleksandre Gogoladze (GRU) vs. Milan Ganoška (CZE)
  • 69 kg, Kristián Vajzer (SVK) vs. Tomáš Veselý (CZE)
  • 91 kg, Erik Tlkanec (SVK) vs. Adrian Valentín (SVK)
  • 75 kg, Egon Rácz (SVK) vs. Benjamin Ganobjak (SVK)
  • 69 kg, Viera Skukálková (SVK) vs. Katarína Urbanovičová (SVK)
  • 91 kg, Pavel Ján (CZE) vs. Roman Milec (SVK)
  • 64 kg, Jana Maceková (SVK) vs. Nora Halász (HUN)
  • 69 kg, Linda Dostálková (CZE) vs. Michaela Kotásková (AUT)
Okrem iného sa môžete tešiť aj na 1.kolo amatérskeho turnaja K1, ktoré začína ráno od 9:00 hod.
VSTUP ZADARMO

Postavia sa proti sebe títo borci:

  • 60 kg, Jakub Urban (TBK821) vs. Oliver Scuka (Body Gym) lowkick
  • 60 kg, Tomáš Lauko (TBK821) vs. Kristián Roth (Body Gym) lowkick
  • 60 kg, Radoslav Suchan (NVR Gym) vs. Matúš Kráľovič (Body Gym)
  • 60 kg, Martin Toráč (Raptors Trnava) vs. Matej Kohút (North Gym)

 

  • 56 kg, Laura Salajová (Firegym) vs. Alexandra Michajlová (Bangrajan)
  • 56 kg, Ivana Kadáková (Elite Gym) vs. Viktória Dočekalová (NVR gym)
  • 56 kg, Dominika Stefanková (MT Centrum) vs. Anna Kotulová (MT Piešťany)
  • 70 kg, Natalia Kozačuk (Body Gym) vs. Julia Droppová (NVR Gym)

 

  • 67 kg, Marko Daniel (TBK821) vs. Tibor Celko (OFA)
  • 71 kg, Samuel Vydrnák (Elite Gym TN) vs. Samuel Hromulak (NVR gym)
  • 71 kg, Marek Varga (Siam Gym) vs. Jakub Mikula (OFA)
  • 71 kg, Aleš Sršeň (Firegym) vs. Dominik Vnenčák (Body Gym)
  • 76 kg, Milan Panáč (Piaham Gym) vs. Peter Maasz (Siam Gym)
  • 76 kg, Kristián Korchan (Boxerňa Žilina) vs. Tomáš Gurtler (North Gym)
  • 81 kg, Michal Salaj (TBK 821) vs. Peter Zaťko (Elite Gym TN)
  • 81 kg, Šimon Bednařík (OFA) vs. Miroslav Babiak (Body Gym)
  • 81 kg, Kočka (North Gym) vs. Simon Madeja (Body Gym)
  • 86 kg, Sebastián Fapšo (Piaham Gym) vs. Erik Tóth (Konsky Box Academy)
  • 86 kg, Marián Jankovsky (Elite Gym TN) vs. Lukáš Géhry (OFA)
  • 86 kg, Erik Markusík (Raptors TT) vs. Marek Görözdös (OFA)
  • 91 kg, Martin Nitriansky (Elite Gym TN) vs. Yehor Huliakevich (Fire Gym BB)
Príďte borcov povzbudiť!
Tešíme sa na Vás.