Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.pageride.comSystém PageRide ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.
Zdravíme všetkých fanúšikov Dňa bojových športov v Engerau Aréne.
Dňa 21. Apríla ste už od skorého rána mohli sledovať 4 podujatia nadväzujúce jedno za druhým tradične až do neskorého večera. Od 9:00 hod Bratislavská Liga K1, o 12:30 hod Bratislavská Liga Boxu, 16:30 hod boxerský Turnaj Janka Zacharu o pamätný zlatý prsteň nášho olympijského víťaza a zakončením bol galavečer so zápasmi v Muay Thai.
V 3. kole Turnaja Janka Zacharu nám hlavnú časť zahájil priateľský predzápas dvoch boxerov z BC Ružinov mladého Manuela Šomorjaia s 200 zápasovým Filipom Barákom. Tento duel nebol bodovaný rozhodcami, ale bolo sa naozaj na čo pozerať. V ostatných veľmi očakávaných stretnutiach nás prekvapili nečakané víťazstvá, napr. v  zápasoch Erika Tlkanca s Adrianom Valentínom a českého vicemajstra Pavla Jána s neznámym Romanom Milecom. Motivácia pamätného zlatého prsteňa od Janka Zacharu bola naozaj veľká a skutočne veľké mená boxu odchádzali porazené. Boj gruzínskeho boxera Aleksandra Gogoladzeho s českým boxerom Milanom Ganoškom, ako aj zápas Egona Rácza a medzinárodné stretnutia žien mali svoju bojovnosť a čaro. Ukázalo sa, že každým kolom sa môžeme tešiť na lepšie a tvrdšie zápasy.
Najbližšie kolo sa uskutoční 4. Mája 2019, kde sa bude bojovať už aj o finálové zápasy. Tradične v Engerau Aréne o 17:30 hod. 

Ďakujeme za Vašu podporu a tešíme sa na ďalšie kolo
4.mája 2019

 

Tvorba webových stránok na PageRide | Nahlásiť obsah