Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.pageride.comSystém PageRide ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.


Pôvodne išlo o jednu z montážnych hál Matadoru, no tento účel je už dávno minulosťou. Hokejbalová Engerau Aréna je športové ihrisko využívané prevažne na hokejbal. Najnovším projektom Engerau arény je Deň bojových športov, s ktorým prežijete mnohé zaujímavé zápasy. Tešiť sa môžete na Bratislavskú Ligu Boxu, Thaiboxu a K1. V spolupráci s Box Clubom Ružinov je pre Vás pripravený výnimočný Turnaj Janka Zacharu, kde hlavnou výhrou bude pamätný zlatý prsteň Janka Zacharu, nášho olympijského víťaza v boxe z Helsínk 1952.

Engerau Arénu spestril aj nový rodinný klub, v ktorom si počas bojového dňa môžete oddýchnuť v príjemnej rodinnej atmosfére a osviežiť sa občerstvením, ktoré ponúka miestny bar. Na výber máte množstvo nápojov a chutné jedlo.

         

              

Tvorba webových stránok na PageRide | Nahlásiť obsah