Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
PRIHLÁŠKY PRE SÚŤAŽ EXTRABOXING 2020

všetky vekové a váhové kategórie

MUŽI súpiska pre rok 2020

ŽENY súpiska pre rok 2020


Riadne vyplnené prihlášky zasielajte na kontaktný mail

extraboxing@gmail.com

SÚŤAŽ EXTRABOXING 2020

Pripravených je niekoľko kôl súťaže, ktorej jednotlivé kolá sa budú odohrávať v mestách

  • Bratislava (Bratislavská Liga)
  • Dubnica nad Váhom
  • Holíč
  • Komárno (First Ring)
  • Trnava

Súťaž je určená pre všetky vekové a váhové kategórie.

TURNAJ JANKA ZACHARU

Engerau Aréna v spolupráci s Box Clubom Ružinov 821 Vám predstavujú unikátny turnaj v Bratislave. V rámci podujatia Deň bojových športov v Engerau Aréne sa môžete tešiť na špičkové zápasy v boxe. Predstavia sa nám skúsení boxeri, ktorí sú motivovaný zaujímavým ocenením. Turnaj má pyramídový systém a tak od kola ku kolu môžete čakať čím ďalej, tým bojovnejšie zápasy. Celkovo máme pred sebou šesť kôl. V jednotlivých kolách sa Vám predstavia špičkoví boxeri z viacerých krajín.

„ I v boxe súper v súperovi vidí človeka, preto keď hovoríme o boxe ako športe, kde rýchlosť by mala predchádzať silu - rýchle úhyby by mali uniknúť úderom. Práca na nohách by mala tejto rýchlosti pomôcť únikom.
Keď hovoríme, že box je „šerm päsťami“ tak využívajme rýchlosť rúk, prácu telom aby to nebola len vidina poslať na „zem“ čím myslím, že na športe „box“ je niečo športové. Súper na zemi po údere myslím nie každého nadchne.“

Ján Zachara

BRATISLAVSKÁ LIGA

Bratislavská Liga boxu dáva šancu boxerom všetkých vekových a váhových kategórií, kde v jednotlivých zápasoch môžu naberať cenné skúsenosti s domácimi ako aj zahraničnými súpermi. Každý nádejný boxer má šancu predviesť čo sa v ňom skrýva. Organizátori budú pozorne sledovať skryté talenty. Šikovnejších boxerov v prípade záujmu vyberať do budúceho Turnaja Janka Zacharu ako aj do stretnutí v zahraničí.