Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.pageride.comSystém PageRide ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.

Engerau Aréna v spolupráci s Box Clubom Ružinov 821 Vám predstavujú unikátny turnaj v Bratislave. V rámci podujatia Deň bojových športov v Engerau Aréne sa môžete tešiť na špičkové zápasy v boxe. Predstavia sa nám skúsení boxeri, ktorí sú motivovaný zaujímavým ocenením. Turnaj má pyramídový systém a tak od kola ku kolu môžete čakať čím ďalej, tým bojovnejšie zápasy. Celkovo máme pred sebou šesť kôl. V jednotlivých kolách sa Vám predstavia špičkoví boxeri z viacerých krajín. Zo Slovenska zvučné mená ako Erik Tlkanec, Filip Barák, Kristián Nguyen a Egon Rácz. Z Českej republiky Ondřej Schilder, Vladimír Lengál, Pavel Ján a nebudú chýbať ani kvalitný reprezentanti z Poľska a Aleksandre Gogoladze z Gruzínska.

„ I v boxe súper v súperovi vidí človeka, preto keď hovoríme o boxe ako športe, kde rýchlosť by mala predchádzať silu - rýchle úhyby by mali uniknúť úderom. Práca na nohách by mala tejto rýchlosti pomôcť únikom.
Keď hovoríme, že box je „šerm päsťami“ tak využívajme rýchlosť rúk, prácu telom aby to nebola len vidina poslať na „zem“ čím myslím, že na športe „box“ je niečo športové. Súper na zemi po údere myslím nie každého nadchne.“

Ján Zachara

Tvorba webových stránok na PageRide | Nahlásiť obsah