Alexander Tóth (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
2x 3.miesto majstrovstvá SR
1.miesto King of the Ring
3.miesto Pohár Janka Zacharu

Ondřej Schilder (CZE)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
3x 2.miesto majstrovstvá ČR

Andrej Šurina (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:

Filip Barák (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
2x 1.miesto Slovakia Boxing Cup
1.miesto majstrovstvá SR juniorov
2.miesto medzinárodný turnaj Zygmunt Chychla Memorial
1.miesto Pohár Janka Zacharu
3x 2.miesto majstrovstvá SR
3x 2.miesto majstrovstvá ČR

Peter Polník (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
2.miesto majstrovstvá SR
2.miesto King of the Ring
1.miesto Slovakia Boxing Cup
2.miesto Slovakia Boxing Cup
3.miesto Grand Prix Slovakia

Manuel Šomorjai (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
2x 2.miesto majstrovstvá SR
3.miesto majstrovstvá SR

Kristián Nguyen (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:
3x 2.miesto majstrovstvá SR
2x 3.miesto majstrovstvá SR
2.miesto AIBA Nation Cup

Peter Tokoš (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:
Piate miesto na majstrovstvách Slovenska
Prvé miesto na galavečeri boxu v Devínskej novej Vsi
Reprezentoval Slovensko na medzinárodnom turnaji v Dánsku

Kamil Krošlák (CZE)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:

Tomáš Veselý (CZE)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:
3. miesto majstrovstvá ČR juniorov
extraligový boxer
národné turnaje Krnov, Děčín
medzinárodné turnaje Poľsko - Gdansk

Kristián Vajzer (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:
Vicemajster Slovenska
Trojnásobný víťaz medzinárodného turnaja v Maďarsku
Víťaz medzinárodného turnaja v Českej republike

Tomasz Wyka (POL)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:

Milan Ganoška (CZE)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:

Aleksandre Gogoladze (GRU)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:
1.miesto majstrovstvá Gruzínska

Jakub Martinka (SVK)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:

Mateusz Pawlowski (POL)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:

Vladimír Lengál (CZE)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:
3x 2.miesto majstrovstvá ČR

Egon Rácz (SVK)

Category: Elite
Weight: 75 kg
Achievements:
Majster Slovenska 2006
Vicemajster Slovenska 2012

 

Štefan Šimkulič (SVK)

Category: Elite
Weight: 91 kg
Achievements:
1.miesto King of the Ring

Adrian Valentín (SVK)

Category: Elite
Weight: 91 kg
Achievements:

Erik Tlkanec (SVK)

Category: Elite
Weight: 91 kg
Achievements:
6x 1.miesto majstrovstvá SR

Pavel Ján (CZE)

Category: Elite
Weight:
64 kg
Achievements:
1.miesto majstrovstvá ČR kadeti
1.miesto majstrovstvá ČR juniorov
2.miesto majstrovstvá ČR muži
účastník ME v Turecku 2017
viacnásobný účastník medzinárodných turnajov

Roman Milec (SVK)

Category: Elite
Weight: 91 kg
Achievements:

Rostislav Zich (CZE)

Category: Elite
Weight: 91 kg
Achievements:
3.miesto majstrovstvá ČR

Alena Navrátilová (CZE)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
2.miesto majstrovstvá ČR
1. miesto Triebeľ tournament
3.miesto Bocskai Istvan Memorial

Tímea Horog (HUN)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:
3.miesto majstrovstvá Maďarska

Jana Maceková (SVK)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:

Magdaléna Tichá (CZE)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:

Wioletta Teichmann (POL)

Category: Elite
Weight: 64 kg
Achievements:

Michaela Kotásková (AUT)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:
2x 1.miesto majstrovstvá Rakúska
1. miesto IX. Jurisics Kupa Turnaji (Köszeg, HU)
2. miesto 1st International boxing tournament BiH Cup

Viera Skukálková (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:

Andrea Širková (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements:

Vendula Sedláčková (SVK)

Category: Elite
Weight: 69 kg
Achievements: